B i l d l ö s t

SV; förlåt för sent svar!
Är det bra med dig? :D
MVH AmandaB
Vad kul att överraskningen lyckades! Vad förvanad han ska ha blivit =) Jag vet inte varför, men jag tyckte ocksa det var lite skönt att det var mandag idag?! Bara att tacka o ta emot I guess ;-)
Tack är så kul att göra dom korten.
Kul att ni kunde överraska pappa
Såg att jag inte Bloggat sen 17:e har haft så himlans ont i lederna och så har jag fått svar på Magnetröntgen av knä är inre meniskskada
Visst är det tur att agan inte finns. Jag ogillar när föräldrar gapar och skriker på barnen när dom handlar, kan ju inte vara kul att vara barn och se allt gott och leksaker.
Såg fotona på dina fina kossor, vi har såna här oxå man kan ströva i kohagen, aldrig att jag gör det för det är flera som blir bortjagade av en kossa.
Ha det bäst.
Kramar
ja, helknasigt! men som sagt, skönt att få somna om mer än typ 5 min :D
Halloj!
Var ett tag sen nu, hoppas allt är bra med dig i mörkret! Saknar dina kommentarer ;)
vad kul att det blev bra! :)
jag älskar måndagar :D
Låter som en bra helg :)
Ja, tiden rusar iväg, vi tappa ju en vecka med via ultraljudet, vi var ju längre gångna än vi trodde, så har lagom kommit ifatt haha
Sv: ja de kurserna är otroligt bra och alla som är intresserade av foto borde få möjligheten att se dom, är tacksam att jag fått inlogg genom skolan, det är ganska dyrt :/
Ibland blir det ju så att man inte hinner med allt ;)
Kram
Låter som en lyckad helg! Hur mycket fyllde din pappa?
SV: Kul att höra att någon gillar det jag skriver. Det är alltid skönt att höra hur andra tänker så man vet att man inte är ensam om sina tankar. Tycker inte alls att du ska stressa med något sånt. ;) kram
Det är aldrig lätt att få ihop allt med du verkar ju ha lyckats bra så då ska du vara nöjd :)
Hm ja. Oftast nu för tiden finns det en viss oro för hur jag ska klara mig längre fram men jag försöker hitta saker som går bra och saker jag kan nära mig själv med. Det går mestadels sådär :/
Museum är nuförtiden väldigt underskattade!! Du som har så nära till innerstaden: prova!!
Roligt att festen blev lyckad! Sånt kan man leva på ett bra tag, men som du säger: det tar på krafterna att få ihop det.
Kram
Men vad mysigt & snällt gjort med ett överraskningskalas för din pappa :D
sv: Ja, jag har faktiskt provkört Daniels cross en gång, både läskigt & roligt skulle jag vilja säga haha, samtidigt som jag är lite smårädd när jag kollar på när han kör för han kör ju såååå j'kla fort, usch haha :)
Sv: Tack så mycket:) Jag håller verkligen tummarna alltså! Vad roligt med överrasknings kalas för honom :) KRAM!
Ja, efter en slitsam, men säkert rolig helg, så kan det nog kännas gott att det är måndag igen. Idag är ännu en ny dag! Kramiz
Svar: tack så mycket <3 beslutat nu för att fortsätta blogga ändå tack vare alla fina kommentarer från fina läsare ❤️❤️❤️
Vad kul med överraskningsfest! Himla fint att du hade en bra kväll vännen. Vilken fin dotter du är.
Tänker på dig, kramar
ibland har man ju massor att göra och det är inte alltid lätt att hinna med.
Inte hunnit fotografera??? Jösses, då måste det verkligen ha varit fullt upp... ;-)
Trevligt med en överraskningsfest :-)
sv: Förra veckan (senaste uppgifterna jag har) så var det 22 - 23 grader i havet. Lite småkyligt.... ;-)
Tack, vad skönt att slippa ha FB :P
Vad kul med en överraskning sådär! Kan tänka mig att han blev riktigt glad.
Svar: Ja, jag tycker det är riktigt tjusigt! Använde inte heller läppstift innan, men nu är det typ endast det jag använder. Tycker t ex att läppglans är för kletigt och håret fastnar alltid ;)
Jag tänkte också rensa i besticklådan, har redan en hel del men några av dem är så gamla/kassa att det är på tiden med lite nya :)
Hoppas du har en bra dag! Kram
Ja eller hur, älskar hennes hårfärg och flätor :)
Kul när en överraskning blir lyckad :D
Tack, har bara varit på toa en gång hittills idag och febern är borta så känns bättre.
Kul att det blev lyckad :)
sv: Tack!
Har ni med en fantastisk höstdag idag med över 15 plusgrader?=)
Sv: Ja man får verkligen passa på när värken är "ok".
Och får ju ta tillfälle i akt att skriva att det är därför jag tar tag i lägenheten, jag har ett par läsare som hakar upp sig på allt.
Skriver jag dyra kläder - Får jag svar att det är inte bara dyrt som är bekvämt.
Städar jag dagarna innan R kommer hem, så är det inte för att få ett fint hem utan just för att R kommer hem och frågan om han aldrig städar haha!
God eftermiddag söta..Ha en fin tisdag kväll.kram kram
sv; Det blir en bostadsrätt här i Kungsbacka :)
Ja, det är sjukt jobbigt men som tur som du sa har jag ju kvar bilden :D men det var någon som sa att den personen får med hela bilden och hon har en iPhone :o jag kunde inte det då jag hade en och inte nu heller ^^,
Tack ska du ha :D hoppas du också får det, trotts att du blivit sjuk. Krya på dig :/ :)
åhh men va skoj sånt uppskattas ju alltid
ja ha vinkade du he he . du åker förbi mitt hus om du åker på e4 sa ja kanske innann
roligt med födelsedagsfirande :)
Sv: Tack så jättemycket! :D
Mysigt med kalas!
Vad roligt det lät med överraskningsfest :) och att den blev lyckad!
Låter som en bra helg! Kul med överraskningskalas!
så kul med kalas!
sv ja tiden går så himla fort
Vad härligt att det blev en lyckad fest!
Ha en fortsatt trevlig kväll! KRAM
låter som en toppen helg, alltid kul med överraskningskalas :D
sv: åh tack :D
kram♥
sv: ja det tycker jag med :)
Var också väldigt tacksam att det var måndag igår
Kul med överraskningsfest :)
sv: ja :D
Vad roligt med en överraskningsfest! ^^
Ha en fin kväll <3
hehe ja jag tycker det blir mer effektivt på gymmet när man tränar själv :) Ser att många som tränar tillsammans mest står och pratar, inte särskilt effektivt ;)
Vad roligt att du varit i småland igen och skoj med överraskningsfest! :) Jag ska till Växjö på torsdagkväll, längtar så otroligt mycket då jag inte har träffat J på typ 6 veckor!
Ja och jag burkar sällan vinna så det var extra kul :)
Sv; Tack så mycket!!
Man har inte alltid tid att blogga. Livet kommer före bloggen ;) när fyller din pappa år? Blir det en stor fest? :)
Sv: kycklingwoken var god. Potatis passar till x) hihi
Synd att du inte hade mer tid att foto de underbara djuren. Men som du säger. Du får åka tillbaka någon dag för att fota och kela lite ^^
Det är en jobbig känsla att behöva prova kläder som hänger i garderoben. Men det måste rensas. Dock vill jag inte prova dem för kommer känna mig obekväm :(
Kram <3
Det är alltid massa pyssel med större tillställningar och om man ska hålla det hemligt blir det ju ÄNNU svårare. Det är dock ofta värt det när de han överraskar blir glada :)
Hoppas du får vila lite nu då i veckan ;)
Ha ha JAAAAA bra, fortsätt vara nöjd och koncentrera dig på de bra foton du tar istället för att hitta fel på andra foton hihihi
Hejja dig !!
Massa kramar !!
sv: Det låter ju tråkigt! Och det är inte heller skönt när man är stressad att man inte hinner med bloggen, uch!♥ kram
Så kul med överraskning :)
ja verkligen :)
supersnyggt!
hihi tackar sötnos! ^^
åh vad kul :)
Inte alltid lätt att få ihop alla bitar i livet, men tycker du gör det bra! :-)
Låter som en rolig helg! Tror din pappa blev så glad :-)-fin dotter han har, som fixar kalas ;-)
Hoppas du får en fin onsdag!
Kram!
Ibland behöver man en blogg paus :)
ja de e aldrig fel me lite sol :)
Sv: tack snälla du :D
Så mysigt att förbereda födelsedagsfirande av pappa! Min pappa fyller själv år den 24 november så att det är inte så långt kvar för honom heller att firas hehe! Och gott med potatissallad :D
sv: Har ingen film på bio som jag känner till direkt som jag skulle vilja se! Var så längesen jag var på bio nu alltså.. Haha så måst in på deras hemsida och kolla läget. Har du sett någon film nyligen som du vill tipsa om? :)
Jag älskar VR tidningen. Har inte prenumererat så värst länge utan köpt lösa nummer innan bara men som du säger är det mer behändigt att få hem den i brevlådan :D Så trist dock att tidningen ELLE som du har mest innehåller reklamsidor :(
Hur mår du annars idag vännen?<3
Stor kram<3
Tusen tack fina du, vad glad jag blir! :) Kramar
sv: tack så mkt :D
Låter som en rolig men stressig helg :)
tack! :D